Najczęstsze pytania


Często w emailach zadajecie nam pytania dotyczące zasad funkcjonowania naszego serwisu. PandaStyle jest serwisem, który przykłada najwyższą wagę, żeby wszystko było dla Ciebie zrozumiałe, dlatego poniżej odpowiadamy na najczęstsze Wasze wątpliwości.


Na stronie głównej prezentujemy najważniejsze funkcjonalności naszego serwisu: pole wyszukiwania, kategorie oraz artykuły na blogu. Znajdziecie tam również kilka najciekawszych okazji.

Dane odnośnie prezentowanych przez nas produktów są pobierane bezpośrednio od współpracujących z nami sklepów. To dokładnie te same informacje, które uzyskacie po przekierowaniu na ich serwis.

Odpowiedź znajdziesz w stopce klikając w link "Kontakt".

Aby znaleźć produkt idealnie dobrany dla Twojej pociechy, możesz skorzystać z dwóch opcji. Wystarczy wpisać interesującą Ciebie frazę w pole wyszukiwania (np. „klocki”) lub przeszukać nasze zasoby poprzez system kategorii.

Nasz serwis stara się aktualizować oferty sklepów tak często, jak to tylko możliwe. W przypadku większości produktów będą to kwoty aktualne, jednak mogą pojawić się wyjątki. Aby upewnić się, że prezentowana przez nas cena nadal obowiązuje – przejdź na stronę sklepu, klikając na interesujący nas produkt. Nastąpi wtedy przekierowanie na stronę sklepu, gdzie zobaczymy aktualną ofertę.

Nie. Nasz serwis to agregat produktów wykorzystujący zasoby najlepszych sklepów na rynku. Jesteśmy zatem czymś więcej – zbiorem ofert z innych serwisów, dzięki której możecie przeglądać ich oferty w jednym miejscu!

Jeśli znajdziesz już swój wymarzony produkt – kliknij w niego na naszej stronie. Nastąpi wtedy przekierowanie na stronę sklepu, który go sprzedaje gdzie zapoznasz się z konkretną, wybraną przez Ciebie ofertą.

Na naszej stronie prezentujemy oferty innych sklepów, które we własnym zakresie dbają o jakość produktów. Staramy się jednak wybierać tylko sprawdzone sklepy, dlatego większość prezentowanych przez nas ubrań, zabawek i akcesoriów posiada międzynarodowe atesty. Aby upewnić się, że Twój produkt opatrzony jest odpowiednim certyfikatem, przeczytaj dostępny opis na naszej stronie lub przejdź na stronę sklepu.

Nie. Pomimo, że nasza oferta skierowana jest głównie do najmłodszych, to znajdziesz u nas również akcesoria przeznaczone dla rodziców.

Może się zdarzyć, iż na naszej stronie nie zobaczysz pełnych informacji o rozmiarach. Rozmiarówki dziecięcej odzieży dostępne są jednak na łamach sklepów, których oferty prezentujemy. Wystarczy, że przejdziesz do sklepu klikając na dany produkt, gdzie zobaczysz dostępne rozmiary. Znajdziesz tam informacje odnośnie wymiarów odzieży. Z czasem postaramy się również opublikować poradniki, które pozwolą na idealne dopasowanie dziecięcych ubranek bez wychodzenia z domu!