O nas


PandaStyle.pl to przede wszystkim portal dla dzieci i ich rodziców. Skupiliśmy się na prezentowaniu najkorzystniejszych ofert ze świata odzieży, zabawek oraz akcesoriów dla najmłodszych, jednak to nie wszystko! W naszych zasobach znajdziesz również produkty dla rodziców, dzięki którym wychowywanie Waszej pociechy stanie się wygodniejsze i bardziej praktyczne.


Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą młodych ludzi zafascynowanych innowacjami, przede wszystkim tymi internetowymi.

Co nam przyświeca?

Chcemy ułatwić rodzicom wybór odzieży i zabawek dla ich pociech tak, aby mogli zaoszczędzić czas i poświęcić go swojej rodzinie.

Nasza misja

Być najpopularniejszym portalem w Polsce, który zajmuje się tematyką dziecięcych zakupów.

Olbrzymia baza produktów!

Zamieszczona przez nas oferta została zebrana spośród najlepszych sklepów internetowych na rynku, które posiadają w sprzedaży produkty najwyższej jakości.

Skąd ten pomysł?

Ponieważ wiemy, jak trudno jest znaleźć najkorzystniejsze oferty w niekończących się zasobach Internetu.

Co nas wyróżnia?

Uniwersalność! PandaStyle.pl pozwoli Wam na dobranie produktu idealnego z szerokiej gamy sklepów i marek.

--
0
0

PandaStyle to serwis rodzinny. Posiadamy produkty dla:


Ubranka dla niemowlaka? Nie ma problemu! Na PandaStyle.pl znajdziesz pajacyki, wygodne komplety oraz body. Wszystko to zebrane spośród ofert najlepszych producentów na rynku, którzy wykonują odzież z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu nie musicie obawiać się o komfort nowego członka rodziny.

Od teraz możecie myśleć już o pierwszych, wspólnych spacerach. Dla niemowlaka niezbędne są już nie tylko codzienne body, kompleciki i pajacyki, ale również kaftaniki przeznaczone na zewnątrz. To czas, kiedy Wasze dziecko zaczyna poznawać świat - dobierzcie dla niego idealną zabawkę, która pozwoli mu na rozwijanie umiejętności manualnych oraz poznawanie kolorów i kształtów!

Wasz niewinny niemowlak zamienił się w małego urwisa! Od teraz, najważniejsza będzie dla niego wygoda podczas zabaw z przyjaciółmi, wakacyjnych wypadów z rodzicami oraz pierwszych wizyt w szkole lub przedszkolu! Na PandaStyle.pl znajdziecie odzież dziecięcą w najróżniejszych wariantach, ale to nie wszystko. Pamiętajcie, że dla kilkuletniego dziecka równie istotna jest zabawa i dobierzcie produkt idealne dostosowany do jego gustów.

Wasze ukochane dziecko jest teraz małym buntownikiem, ale bez obaw – też przez to przechodziliście. Nastolatkowie uwielbiają podążać za najmodniejszymi trendami i właśnie dlatego w naszych zasobach bez problemu znajdziecie największe hity tego sezonu! Poza nimi, PandaStyle.pl oferuje również skomplikowane puzzle i klocki, które będą idealnym rozwiązaniem dla starszych dzieci, które uwielbiają rozwijać się w zakresie spokojniejszych i bardziej „dorosłych” zabaw.

Nie zapominamy o rodzicach! Wiemy, jak dużym wyzwaniem jest wychowywanie dzieci i właśnie dlatego zdecydowaliśmy się je Wam ułatwić. Na PandaStyle.pl znajdziecie artykuły, które pomogą Wam nie tylko w opiekowaniu się noworodkami i niemowlakami, ale również starszymi pociechami.